Kaip užsiregistruoti ir prisijungti prie portalo?

„Dokobit“ portale jūs galite turėti vieną nemokamą paskyrą ir neribotą skaičių mokamų paskyrų.

Registruoti naują paskyrą

1. Apsilankykite portalo registracijos tinklalapyje ir patvirtinkite savo tapatybę vienu iš galimų būdų:

Mobiliuoju parašu

      1. 1. Pasirinkite būdą „Mobilusis parašas“, pasirinkite šalį, kur jums buvo išduotas el. parašas, suveskite savo telefono numerį bei asmens kodą tam skirtuose laukeliuose ir paspauskite „Tęsti“.

      1. 2. Ekrane pamatysite kontrolinį kodą. Toks pat kontrolinis kodas atsiras ir jūsų mobiliojo telefono ekrane. Įsitikinkite jog šie kodai sutampa ir telefone paspauskite mygtuką „Gerai“ bei suveskite sPIN1 kodą.

      1. 3. Langas telefono ekrane pradings, o portale jums atsivers registracijos tinklalapis (toliau žr. žingsnį nr. 2).

Smart-ID programėle

      1. 4. Visų pirma, norėdami naudotis Smart-ID programėle „Dokobit“ portale, turėtumėte turėti aukštesniojo lygio - kvalifikuotą Smart-ID paskyrą. Tai yra užregistruotą, naudojantis mobiliuoju parašu, asmens tapatybės kortele arba naudojantis biometriniu identifikavimu.

      1. 5. Pasirinkite „Smart-ID“ būdą, pasirinkite šalį, kurioje registravotės Smart-ID paskyrą, įveskite savo asmens kodą bei spustelėkite „Tęsti“.

      1. 6. Ekrane pamatysite kontrolinį kodą. Toks pat kontrolinis kodas atsiras ir jūsų išmaniojo įrenginio ekrane, atsivėrusioje Smart-ID programėlėje (jeigu programėlė neatsivėrė automatiškai, įsijunkite ją savo įrenginyje). Įsitikinkite jog šie kodai sutampa, spustelėkite ir įrenginyje suveskite savo Smart-ID PIN1 kodą.

      1. 7. Langas išmaniojo įrenginio ekrane pradings, o portale jums atsivers registracijos tinklalapis (toliau žr. žingsnį nr. 2).

Lustinė kortelė ar USB laikmena

      1. 8. Norėdami naudoti lustinę kortelę ar USB laikmeną prisijungimui ir dokumentų pasirašymui „Dokobit“ portale, visų pirma turite atitinkamai paruošti savo kompiuterį. Daugiau informacijos, kaip tai padaryti, galite rasti čia.

      1. 9. Pasirinkite būdą „Lustinė kortelė ar USB laikmena“ ir pasirinkite šalį, kurioje jums buvo ji išduota.

      1. 10. Kompiuterio ekrane atsivers naujas langas, pasirinkite iš sąrašo savo sertifikatą ir suveskite savo PIN kodą.

      1. 11. Portale jums atsivers registracijos tinklalapis.

2. Po tapatybės patvirtinimo, atsivėrusiame tinklalapyje įveskite savo el. pašto adresą, jį pakartokite tam skirtame laukelyje. Taip pat susipa žinkite su portalo taisyklėmis bei privatumo politika ir pažymėkite, jog sutinkate su jomis. Spustelėkite „Registruotis“.

3. Netrukus į savo el. pašto dėžutę gausite elektroninį laišką su adreso patvirtinimo nuoroda.

4. El. laiške paspauskite „Aktyvinti paskyrą“. Jeigu šio laiško savo el. pašto dėžutėje nerandate, pasitikrinkite ar teisingai nurodėte savo el. pašto adresą registracijos metu. Jeigu el. pašto adresas nurodytas teisingai, pasitikrinkite savo brukalo (angl. spam) aplanką. Šiek tiek palaukite ir jeigu laiško vis tiek negausite, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime pabaigti registracijos procesą.

5. Kai paspausite „Aktyvinti paskyrą“, būsite automatiškai prijungti prie „Dokobit“ portalo.


Jeigu jūs jau turite vieną nemokamą paskyrą ir norėtumėte turėti daugiau paskyrų (pavyzdžiui, turite nemokamą asmeninę ir norėtumėte turėti atskirą, darbui skirtą paskyrą), galite susikurti neribotą skaičių mokamų paskyrų.

Registruoti mokamą paskyrą

6. Apsilankykite portalo registracijos tinklalapyje ir patvirtinkite savo tapatybę vienu iš galimų būdų.

7. Po tapatybės patvirtinimo, atsivėrusio tinklalapio apačioje įveskite savo el. pašto adresą, jį pakartokite tam skirtame laukelyje, pažymėkite, jog sutinkate su portalo taisyklėmis bei privatumo politika ir paspauskite „Registruotis“.

8. Netrukus į savo el. pašto dėžutę gausite elektroninį laišką su adreso patvirtinimo nuoroda.

9. El. laiške paspauskite „Aktyvinti paskyrą“. Jeigu šio laiško savo el. pašto dėžutėje nerandate, pasitikrinkite ar teisingai nurodėte savo el. pašto adresą registracijos metu. Jeigu el. pašto adresas nurodytas teisingai, pasitikrinkite savo brukalo (angl. spam) aplanką. Šiek tiek palaukite ir jeigu laiško vis tiek negausite, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime pabaigti registracijos procesą.

10. Kai paspausite „Aktyvinti paskyrą“, būsite automatiškai prijungti prie „Dokobit“ portalo.

11. Portale jūs būsite nukreipti į mokamo plano įsigijimo tinklalapį, kur galėsite išsirinkti ir įsigyti reikiamą planą.

12. Šioje paskyroje negalėsite atlikti jokių veiksmų, kol neįsigysite mokamo plano.


Prisijungti prie portalo

13. Apsilankykite prisijungimo tinklalapyje.

14. Patvirtinkite savo tapatybę vienu iš galimų būdų.

15. Kai patvirtinsite tapatybę, būsite prijungti prie „Dokobit“ portalo.

16. Jeigu turite daugiau nei vieną paskyrą, būsite prijungti prie tos paskyros, kuria naudojotės paskutinį kartą.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite