Paskyrų tipai ir daugiau nei viena paskyra

Yra keletas skirtingų paskyrų tipų, kurias galite turėti „Dokobit“ portale:

  • Paprasta (nemokama) paskyra - kiekvienas portalo naudotojas gali turėti vieną nemokamą paskyrą. Su šia paprasta paskyra galima naudotis tokiu pačiu portalo funkcionalumu, kaip ir su mokama (galima įkelti dokumentus, juos pasirašyti, jais dalintis, kurti dokumentų kategorijas, susikurti adresų knygą, patikrinti dokumentus ir pan.), apribojimai yra taikomi tik paslaugų kiekiui ir funkcionalumui, kuris yra galimas tik turint keletą tarpusavyje susietų įmonės naudotojų. Turint paprastą paskyrą, galima pasirašyti ir patikrinti po 3 dokumentus per mėnesį, taip pat yra suteikiama 100 MB dokumentų talpos.
  • Įmonės naudotojo paskyra - tai yra naudotojas, kuris portale priėmė kvietimą prisijungti prie įmonės. Šį kvietimą atsiunčia asmuo, turintis įmonės administratoriaus paskyrą ir naudotojas turi teisę priimti arba atmesti tokį kvietimą. Įmonės naudotojas turi prieigą prie pilno portalo funkcionalumo, o paslaugų kiekį nusako tai, kokį planą yra įsigijęs įmonės pagrindinis administratorius. Visa informacija bei dokumentai, esantys įmonės naudotojo paskyroje yra įmonės nuosavybė ir yra pasiekiami įmonės administratoriaus. Rekomenduojame niekada nenaudoti savo asmeninės paskyros kaip įmonės naudotojo paskyros, kad apsaugotumėte savo asmeninius dokumentus.
  • Įmonės pagrindinio administratoriaus paskyra - tai yra naudotojas, kuris yra atsakingas ne tik už savo paskyrą, bet ir už savo įmonės naudotojų paskyras. Yra keletas būdų, kaip galima tapti įmonės pagrindiniu administratoriumi: 1) jūs įsigyjate mokamą planą ir tampate įmonės pagrindiniu administratoriumi, 2) pagrindinio administratoriaus teises jums perleidžia prieš tai buvęs administratorius. Įmonės administratorius kviečia kitus naudotojus (savo kolegas) prisijungti prie įmonės paskyrų, gali ištrinti (visiškai pašalinti), blokuoti savo įmonės naudotojų paskyras, turi prieigą prie įmonės naudotojų įkeltų ir gautų dokumentų, gali peržiūrėti gautas sąskaitas-faktūras už portalo paslaugas, gali pakeisti įsigytą planą arba nutraukti mokamo plano prenumeratą.
  • Įmonės administratoriaus paskyra - tai yra naudotojas, kuriam pagrindinis administratorius suteikė administravimo teises. Šis naudotojas turi tokias pačias prieigos ir valdymo teises, kaip pagrindinis administratorius, išskyrus tai, jog administratorius negali valdyti pagrindinio administratoriaus paskyros (jos blokuoti ar ištrinti), taip pat negali keisti užsakyto plano, neturi prieigos prie mokėjimų informacijos. Pastaba: plano „Organizacijoms“ naudotojams aktyvuotas papildomas funkcionalumas, leidžiantis nustatyti skirtingus dokumentų matomumo lygius įmonės administratoriams (tą gali padaryti pagrindinis administratorius bei administratoriai, kuriems suteiktos pilnos dokumentų matomumo teisės). Daugiau informacijos galite rasti čia: Dokumentų matomumo nustatymai įmonės administratoriams.

Perjungti paskyrą, prisijungus prie portalo

1. Paspauskite ant savo vardo dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu.

2. Jeigu meniu matote pasirinkimą „Perjungti paskyrą“, jį ir paspauskite, kad išsiskleistų turimų paskyrų sąrašas.  Pastaba: šis žingsnis yra reikalingas tik tuomet, kai turite daugiau nei tris paskyras.

3. Pasirinkite paskyrą, kuria šiuo metu norite naudotis. Kitą kartą, kai prisijungsite prie portalo, būsite prijungti būtent prie tos paskyros, kurią naudojote paskutinę.

4. Jeigu kas nors su jumis pasidalins dokumentu, nurodydami tik jūsų asmens kodą ir nenurodydami el. pašto adreso, šis dokumentas atsiras toje jūsų paskyroje, kuria naudojotės paskutinį kartą.


Kad būtų lengviau valdyti turimas paskyras, joms galite suteikti įmonių pavadinimus

5.  Paspauskite ant savo vardo dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu.

6. Paspauskite ant paskyros, kurios pavadinimą norite pakeisti.

7. Paspauskite nustatymų mygtuką arba paspauskite ant savo vardo dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu ir spauskite „Nustatymai“.

arba

8. Skiltyje „Jūsų duomenys“ paspauskite ant laukelio „Keisti“, esančio prie „Asmens duomenys“.

9. Įveskite „Įmonės pavadinimą“ ir paspauskite „Įrašyti“ (taip pat galite užpildyti ir kitus trūkstamus duomenis).

Pastaba: jeigu jūsų paskyroje yra nurodytas įmonės pavadinimas, šis pavadinimas taip pat bus matomas prie jūsų vardo pranešimo laiške, kurį gaus asmuo, kai pasidalinsite dokumentu.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite