Kaip pritaikyti įmonės organizacijos stilių

„Dokobit“ portale „Verslo“ ir „Organizacijoms“ planų naudotojams siūlome galimybę pagerinkite savo klientų patirtį pritaikant personalizuotą organizacijos stilių. Nors šį funkcionalumą turėjome ir anksčiau, tačiau dabar suteikiame galimybę klientams savarankiškai pasinaudoti šia funkcija.

Šiame straipsnyje:

Kur galėtų būti pritaikytas organizacijos stilius? 

Kvietimuose el. pašte bus nurodytas jūsų įmonės logotipas ir spalvos.

Portalo vartotojo sąsajoje, skirtoje pasirašyti neužsiregistravusiems portale, bus įtrauktas jūsų įmonės logotipas ir spalvos.

Jei pakviesta šalis turi paskyrą „Dokobit“ portale, šalia jūsų bendrinamo dokumento bus matomas jūsų įmonės logotipas.

Atidarius jūsų bendrinamą dokumentą, portale bus matomas ir jūsų įmonės logotipas.

Kaip pritaikyti organizacijos stilių
Pastaba:
  • Šiuos nustatymus gali keisti tik „Verslo“ ir „Organizacijoms“ paskyrų savininkai ir administratoriai.
  • Jeigu mūsų komanda jau buvo pritaikiusi jums organizacijos stilių, tuomet ši funkcija jums nebus matoma. Mes siūlome galimybę šią funkciją įgalinti, tačiau visgi ne visais atvejais tai gali būti įmanoma.
    Susisiekite su mumis tiesiogiai pagalba@dokobit.com, jei norite pakoreguoti savo turimą organizacijos stilių arba jei norite sužinoti daugiau apie galimybę įjungti šią funkciją savo paskyroje.

1. Portalo puslapio viršuje pasirinkite „Įmonės duomenys“.

2. Tuomet kairėje pusėje matysite kategorijų sąrašą. Pasirinkite „Organizacijos stilius“.

3. Šioje skiltyje matysite siūlomas organizacijos stiliaus pritaikymo parinktis. Atlikdami pakeitimus nustatymuose, iškart galėsite juos peržiūrėti (žiūrėti pav. apačioje).

Pastaba:

Jei norite pakeisti pridėtą įmonės pavadinimą (kuris nurodomas el. laiško pakvietimuose, kaip nurodyta aukščiau esančiame pavyzdiniame paveikslėlyje), tai reikia padaryti kiekvienam įmonės naudotojui savo profilio nustatymuose. Išsamias instrukcijas rasite čia.

4. Paspaudus ant „Logotipas“ išsiskleis laukelis, kur galėsite įkelti savo įmonės logotipą. 

Pastaba:
  • Logotipas turi būti PNG formato.
  • Failas turi būti mažesnis nei 20 MB.
  • Logotipo aukštis turi būti nuo 20 iki 600 pikselių.

5. „Spalvos“ nustatymuose galėsite parinkti pagrindinę organizacijos stiliaus spalvą (kuri koreguoja mygtukų ir kitų vaizdinių komponentų spalvą asmenims, kurie pasirašo be registracijos portale) ir pakeisti nuorodų bei kvietime esančio teksto spalvas.

6. Išskleidus „Papildomos parinktys“ galėsite pasirinkti suapvalinti pakvietime, gautame el. paštu, esančio mygtuko kampus ir, jei norite, pasirinkti pabraukti nuorodą į dokumentą.

7. Atlikus visus pakeitimus, spustelėkite oranžinį mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“.

Pastaba:

Įmonės logotipas bus pritaikytas naujiems ir anksčiau pasidalintiems dokumentams, o šie pakeitimai bus matomi visiems pridėtiems įmonės vartotojams.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite