Mano paskyros nustatymai

„Jūsų duomenų“ skiltyje galite pasikeisti savo paskyros duomenis, pranešimų ir naujienlaiškio gavimo nustatymus, taip pat, esant poreikiui, išsitrinti savo paskyrą.

Keisti asmeninius duomenis

1. Paspauskite nustatymų mygtuką arba paspauskite ant savo vardo dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu ir spauskite „Nustatymai“.

arba

2. Skiltyje „Jūsų duomenys“ paspauskite „Keisti“ prie „Asmens duomenys“.

3. Užpildykite visus duomenis ir spauskite „Įrašyti“. Pastaba: jeigu jūsų paskyroje yra nurodytas įmonės pavadinimas, šis pavadinimas taip pat bus matomas prie jūsų vardo pranešimo laiške, kurį gaus asmuo, kai pasidalinsite dokumentu.

4. El. pašto pranešimų ir parašo anotacijos kalba nurodo, kuria kalba gausite pranešimus el. paštu bei kokia bus parašo anotacijos kalba ant pasirašyto dokumento. 


Pašalinti mobilųjį įrenginį

5. Čia matysite įrenginius, iš kurių buvote prisijungę prie savo Dokobit paskyros. Pašalinus įrenginį, daugiau negausite pranešimų į šį įrenginį, iki kol vėl neprisijungsite.


Keisti pranešimų, gaunamų el. paštu ir mobiliajame įrenginyje, nustatymus

6. Skiltyje „Pranešimai“ pažymėkite arba atžymėkite, kuriuos pranešimus pageidaujate gauti.


Išsitrinti savo paskyrą

7. Paspauskite „Šalinti paskyrą“ mygtuką, esantį puslapio apačioje, dešiniajame kampe ir patvirtinkite veiksmą. Pastaba: jūsų prieiga prie dokumentų bus ištrinama negrįžtamai ir šio veiksmo ateityje nebus galima atšaukti. Prieš ištrinant savo paskyrą, rekomenduojame parsisiųsti visus reikalingus dokumentus.

Pastaba: jei turite įmonės paskyrą, tuomet tik pagrindinis administratorius turi teisę ištrinti kitų naudotojų paskyras. Tokiu atveju, kreipkitės į savo įmonės paskyros administratorių.

Jeigu susidūrėte su sunkumais, kurie nulėmė jūsų sprendimą išsitrinti paskyrą „Dokobit“ portale, būtumėme dėkingi, jeigu su mumis susisiektumėte ir apie tai praneštumėte. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite