Mano paskyros nustatymai

Jūsų paskyros informaciją galite rasti paskyros nustatymuose „Jūsų duomenys“ skiltyje. Čia galite pasikeisti savo paskyros duomenis, pašalinti pridėtus mobilius įrenginius, redaguoti pranešimų ir naujienlaiškių nustatymus, pridėti alternatyvius paskyros el. pašto adresus, taip pat, esant poreikiui, ištrinti savo paskyrą.

Šiame straipsnyje:

Kaip pakeisti asmeninius duomenis

1. Prisijunkite prie paskyros ir pasirinkite nustatymus paspausdami nustatymų mygtuką arba paspausdami ant savo vardo dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu ir spustelkite „Nustatymai“.

arba

2. Kairėje pusėje, skiltyje „Jūsų duomenys“ spustelėkite ant laukelio „Keisti“, esančio prie „Asmens duomenys“.

3. Užpildykite visus būtinus duomenis ir spauskite „Įrašyti“.  

Pastaba: jeigu jūsų paskyroje yra nurodytas įmonės pavadinimas, šis pavadinimas taip pat bus matomas prie jūsų vardo pranešimo laiške, kurį gaus asmuo kai pasidalinsite dokumentu.

4. „El. pašto pranešimų ir parašo anotacijos kalba“ nurodo, kuria kalba gausite pranešimus el. paštu bei kokia bus parašo anotacijos kalba ant pasirašyto PDF formato dokumento. 

Pastaba: savo vardo, pavardės bei asmens kodo keisti negalėsite. Šie duomenys „Dokobit“ portale yra nurodomi tokie, kokie yra jūsų elektroninio parašo sertifikate. Jei pasikeitė jūsų vardas ar pavardė, jums reikėtų atsinaujinti ir savo el. parašo sertifikatą. Visais atvejais, dėl el. parašo sertifikato atnaujinimo rekomenduojame kreiptis tiesiai į jūsų el. parašo priemonę išdavusią instituciją.


Kaip pašalinti mobilųjį įrenginį

5. Paskyros nustatymuose pasirinkite „Jūsų duomenys“, kaip aprašyta 1 ir 2 žingsnyje. 

6. Čia matysite įrenginius, iš kurių buvote prisijungę prie savo „Dokobit“ paskyros. Pašalinus įrenginį, daugiau negausite pranešimų į šį įrenginį iki kol vėl neprisijungsite.


Kaip pakeisti pranešimų, gaunamų el. paštu ir mobiliajame įrenginyje, nustatymus

7. Paskyros nustatymuose pasirinkite „Jūsų duomenys“, kaip aprašyta 1 ir 2 žingsnyje. 

8. Puslapio apačioje skiltyse „Naujienlaiškiai“ bei „Pranešimai“ galėsite redaguoti pasirinkimus juos įjungiant arba išjungiant.

Jei atsisiuntėte bei su savo paskyra susiejote „Dokobit“ mobiliąją programėlę, jums bus suteikta galimybė pakeisti mobilios programėlės ir el. paštu gaunamų pranešimų nustatymus.

Jei „Dokobit“ mobilioji programėlė nebuvo susieta su jūsų paskyra, galėsite pakeisti tik savo el. pašto pranešimų nustatymus.


Kaip pridėti alternatyvius paskyros el. pašto adresus

Jei įprastai naudojatės keliais el. pašto adresais, galite pridėti juos kaip alternatyvius el. pašto adresus prie savo „Dokobit“ paskyros, kad būtumėte užtikrinti, jog būsite informuoti apie dokumentus adresuotus jums. 

Pastaba

  • El. pašto adresų, kurie pridedami kaip alternatyvūs, nebus galima panaudoti kuriant naujas „Dokobit“ paskyras.
  • Tam, kad jūsų asmeniniai ir įmonės dokumentai būtų atskirti, rekomenduojame nepridėti asmeninio el. pašto adreso kaip alternatyvaus, prie įmonės paskyros.

9. Paskyros nustatymuose pasirinkite „Jūsų duomenys“, kaip aprašyta 1 ir 2 žingsnyje. 

10. Skiltyje „Alternatyvūs paskyros el. pašto adresai“ paspauskite „Pridėti“. 

11. Naujai atsidariusiame lange įveskite el. pašto adresą ir paspauskite „Tęsti“. 

12. Jums bus išsiųstas patvirtinimo el. laiškas, kuriame bus prašoma patvirtinti pateiktą el. pašto adresą. Kai spustelėsite „Patvirtinti el. pašto adresą“, alternatyvus el. pašto adresas bus sėkmingai pridėtas.


Išsitrinti savo paskyrą

13. Paskyros nustatymuose pasirinkite „Jūsų duomenys“, kaip aprašyta 1 ir 2 žingsnyje. 

14. Paspauskite „Šalinti paskyrą“ mygtuką, esantį puslapio apačioje, dešiniajame kampe ir patvirtinkite veiksmą.  

Pastaba: visi su šia paskyra susiję dokumentai ir duomenys bus ištrinti visam laikui ir vėliau negalėsite jų atkurti. Dokumentai, kuriuos pasirašė kitos šalys, vis tiek bus pasiekiami jų paskyrose. Prieš ištrindami paskyrą, rekomenduojame pirmiausia atsisiųsti visus dokumentus, kuriuos norite pasilikti.

Pastaba: jei turite įmonės paskyrą, tuomet laukelis „Šalinti paskyrą“ jums bus neaktyvus, kadangi tik pagrindinis administratorius turi teisę ištrinti kitų naudotojų paskyras. Tokiu atveju, kreipkitės į savo įmonės paskyros administratorių.

Jeigu susidūrėte su sunkumais, kurie nulėmė jūsų sprendimą išsitrinti paskyrą „Dokobit“ portale, būtumėme dėkingi, jeigu su mumis susisiektumėte el. pašto adresu pagalba@dokobit.com ir apie tai praneštumėte. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite