Kaip pasidalinti dokumentu?

Pridėti dalyvius galite tiek dokumento įkėlimo metu, tiek prie jau įkelto dokumento.

Pridėti dalyvius dokumento įkėlimo metu

Įkeliant dokumentą, dalyvius pakviesti galite 3-iame žingsnyje. Galite tai padaryti keliais būdais: 

1. Ieškokite dalyvio adresų knygoje - pradėkite vesti dalyvio vardą, el. pašto adresą arba asmens kodą ir pasirinkite asmenį iš išsiskleidusio sąrašo (tai jūsų adresų knygos kontaktai).

Jeigu šiame laukelyje įvesite el. pašto adresą arba asmens kodą, kurio jūsų adresų knygoje nėra, atsiras pasirinkimas pridėti dalyvį. Paspaudę šį mygtuką, galėsite pasidalinti dokumentu pagal el. paštą arba asmens kodą.

2. Kitas būdas pasidalinti dokumentu būtų spausti 3-iame dokumento įkėlimo žingsnyje esantį mygtuką „Pridėti“.

Atsidariusiame lange taip pat galite ieškoti dalyvio tarp savo adresų knygos kontaktų arba sukurti naują kontaktą.

Nėra būtina turėti asmenį savo adresų knygoje tam, kad galėtumėte pasidalinti su juo dokumentu. Galite pridėti dalyvį tiesiog pagal jo asmens kodą arba el. pašto adresą.

Tame pačiame lange pasirinkite atitinkamą skiltį (Asmens kodas arba El. pašto adresas), įveskite turimą informaciją ir spauskite „Tęsti“.

Jeigu pagal asmens kodą pridėtas asmuo dar nėra užsiregistravęs „Dokobit“ portale, atsiras opcija leidžianti jį informuoti apie dokumentą el. paštu. 

Pridedant dalyvį pagal asmens kodą ar el. pašto adresą ir pažymėjus varnelę, galite pasirinkti pridėti šį kontaktą į savo adresų knygą. 

3. Trečias būdas pridėti asmenis yra naudojantis greitaisiais adresų knygos, asmens kodo ar el. pašto adreso mygtukais esančiais 3-iame dokumento įkėlimo žingsnyje.


Pasidalinti jau įkeltu dokumentu

4. Jeigu dokumentą jau įkėlėte, atverkite jį ir paspauskite mygtuką „Dalintis“, esantį puslapio viršuje:

Čia, taip pat, kaip aprašyta šio straipsnio 2-ame punkte, galėsite pridėti dalyvį iš savo adresų knygos, sukurti naują adresatą arba tiesiog pakviesti dalyvį pagal jo asmens kodą arba el. pašto adresą.

5. Jau įkeltu dokumentu galite pasidalinti ir redaguodami dalyvius - atverkite dokumentą ir trečiame žingsnyje paspauskite mygtuką "Redaguoti".

Atsidariusiame lange spauskite "Pridėti daugiau dalyvių". Kaip ir kitais dalyvių pridėjimo atvejais, galėsite ieškoti asmens savo adresų knygoje, pridėti jį pagal asmens kodą arba el. pašto adresą. 

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite