Parašai su paskirtimi

Parašas su paskirtimi suteikia galimybę nurodyti kokiu tikslu yra pasirašomas dokumentas. Portale galėsite pasirinkti vieną iš trijų pateiktų parašo paskirčių arba nurodyti kitą paskirtį.

Galite pasirinkti šias parašų paskirtis:

  • Vizavimas - oficialus patvirtinimas, kad atsakingas asmuo peržiūrėjo ir patvirtino dokumentą;
  • Supažindinimas - patvirtinimas, kad dokumentą pasirašantis asmuo jį peržiūrėjo ir sutinka su pateikta informacija;
  • Kopijos tikrumo patvirtinimas - patvirtinimas, kad dokumento kopija, pavyzdžiui, skenuota jo versija, yra tikra.

Pastaba: šis funkcionalumas yra pasiekiamas planų „Profesionalams“, „Verslui“ bei „Organizacijoms“ naudotojams. 


1. Įkeliant dokumentą, pažymėkite dalyvio rolę „Parašas su paskirtimi“ ir pasirinkite vieną iš trijų parašo paskirčių arba įveskite kitą paskirtį. 

2. Dalyvio parašo paskirtį galite pakeisti tiek skiltyje „Nurodykite dalyvius“, tiek kitame žingsnyje, pasirinkus „Redaguoti“ dalyvius. Pastaba: šį veiksmą atlikti galėsite tik tol, kol dalyvis dar nepasirašė dokumento.

3. Jeigu jūs buvote pakviestas pasirašyti dokumentą, parašo paskirtį matysite pasirašymo lange. 

4. Pasirašius dokumentą, parašo paskirtį matysite šalia dalyvio informacijos, parašo metaduomenyse. Taip pat šią informaciją matysite dokumento nuoraše bei parašo anotacijoje ant paties dokumento. 


Įvesti pasirinktą parašo paskirtį

5. Įkeliant dokumentą, pažymėkite dalyvio rolę „Parašas su paskirtimi“ ir pasirinkite „Įvesti kitą paskirtį“. 

6. Atsivėrusiame lange įveskite parašo paskirtį. Pastaba: tekstą turėtų sudaryti iki 100 simbolių. Pasirinkta paskirtis bus matoma parašo anotacijoje ir dokumento veiksmų istorijoje.

7. Žingsnyje „Nurodykite dalyvius“ galėsite redaguoti ar pašalinti pasirinktą paskirtį, taip pat pakeisti ją į vieną iš trijų jau esamų parašo paskirčių. Šiuos veiksmus atlikti taip pat galėsite ir kitame žingsnyje išsiuntus dokumentą pasirašymui. Pastaba: redaguoti parašo paskirtį dalyviams galėsite tik tol, kol šie dar nebus pasirašę dokumento.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite