Mano plano ir mokėjimų informacija

„Planų“ skiltyje galite peržiūrėti savo turimo plano informaciją, pasikeisti turimą planą, įsigyti papildomų naudotojų, atšaukti savo plano prenumeratą, peržiūrėti ir parsisiųsti sąskaitas, pasikeisti savo mokėtojo informaciją, pridėti ar ištrinti priskirtas mokėjimo korteles. Tai, ką matote šioje skiltyje, priklausys nuo to, kokią paskyrą jūs turite, ar tai būtų paprasta (nemokama) paskyra ar pagrindinio administratoriaus, ar administratoriaus, ar įmonės naudotojo paskyra. 

Peržiūrėti esamo plano ir sąskaitų informaciją

1. Prisijunkite prie portalo ir paspauskite nustatymų mygtuką arba paspauskite ant savo vardo dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu ir spauskite „Nustatymai“.

arba

2. Atverkite skiltį „Planai“.

3. „Apžvalgoje“ matysite:

  • Naudojama vieta - kiek vietos jau išnaudojote ir kiek jos dar liko jūsų dokumentams;
  • Parašai - kiek parašų išnaudojote šį mėnesį ir kiek dar jų jums liko.
  • Paskyros - kiek naudotojų esate įsigiję ir kiek jų jau yra prisijungę prie įmonės paskyros (jeigu jiems išsiųstas kvietimas, bet jie jo dar nepriėmė, jie vis tiek bus įskaičiuojami).
  • Jeigu turite įmonės naudotojo paskyrą, galėsite matyti, kas yra jūsų įmonės administratorius.

4. Prie „Esamo plano“ matysite:

  • Esamo plano informaciją - kokį planą šiuo metu turite ir kiek parašų įsigyjate su šiuo planu;
  • Prenumeratos galiojimo laiką - iki kada galioja jūsų įsigytas planas;
  • Kito apskaitos mėnesio pradžios datą - ši data nurodo, kada jūsų išnaudotų parašų kiekis bus vėl skaičiuojamas nuo nulio ateinančiam mėnesiui.  Pastaba: Parašų kiekis, priklausantis pagal jūsų naudojamą planą, suteikiamas 30 dienų laikotarpiui (ne kalendoriniam mėnesiui) nuo tos dienos, kada pradėjote naudotis paslauga.

5. Prie „Sąskaitų“ matysite:

  • Visas jums išrašytas sąskaitas, datą, kada buvo išrašytos, mokėtiną sumą, mokėjimo terminą, sąskaitos būseną, o spustelėję „Parsisiųsti“ galėsite parsisiųsti sąskaitas PDF formatu.

Pakeisti mokėtojo rekvizitus

6. Spustelėkite „Keisti“ prie „Mokėtojo rekvizitai“.

7. Pasirinkite ar mokėtojas yra fizinis ar juridinis asmuo ir užpildykite visus laukelius. „Vardas ir pavardė“ arba „Įmonės pavadinimas“, jeigu mokėtojas yra juridinis asmuo, „Adresas“ bei „El. pašto adresas sąskaitoms-faktūroms“ siųsti yra privalomi laukeliai. Pastaba: visa ši informacija atsispindės jūsų gaunamose sąskaitose. Informacija, suvesta laukelyje „Pastabos“ taip pat bus matoma sąskaitose, todėl čia galite įrašyti pirkimo sutarties numerį, pirkimo numerį ar kitą jums aktualią informaciją.


Pakeisti ar nutraukti esamo plano prenumeratą

8. Ties „Esamu planu“ spustelėkite „Keisti planą“. Tuomet galėsite įsigyti reikiamą planą ir papildomų įmonės naudotojų.

9. Norėdami nutraukti plano prenumeratą, spustelėkite „Nutraukti plano prenumeratą“ prie „Prenumeratos galiojimo laiko“. Po nutraukimo, planas dar galios iki prenumeratos galiojimo laiko pabaigos.

10. Jeigu norėtumėte sumažinti savo įsigytų įmonės naudotojų skaičių, susisiekite su mumis.


Pridėti mokėjimo kortelę

11. Tinklalapio apačioje spustelėkite „Pridėti naują kortelę“ ir laukelius užpildykite savo mokėjimo kortelės duomenimis. Atkreipkite dėmesį, jog laukelyje „Mokėjimo kortelėje nurodytas vardas ir pavardė“ maksimalus ženklų skaičius yra 32 ženklai. Kai suvesite visą informaciją, spustelėkite „Pridėti kortelę“.  Pastaba: nuo kiekvienos pridėtos kortelės bus nuskaičiuotas 0,5 € mokestis jos pridėjimo metu, tačiau šis mokestis vėliau bus išskaičiuotas iš jūsų artimiausio mokėjimo.


Ištrinti mokėjimo kortelę

12. Norėdami ištrinti mokėjimo kortelę, pele užveskite ant mokėjimo kortelę atspindinčio blokelio ir spustelėkite šiukšlinės piktogramą, esančią blokelio dešiniajame viršutiniame kampe. Bent viena mokėjimo kortelė turi būti pridėta, jeigu esate užsisakę mokamą planą.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite