Kaip sužinoti, kiek liko nepanaudotų parašų?

Priklausomai nuo jūsų naudojamo plano, jūsų paskyrai yra suteikiami 3 (nemokamas planas), 20 (planas „Profesionalams“) arba 30 (planas „Verslui“) parašų per mėnesį. 

Atkreipkite dėmesį, kad parašų kiekis, priklausantis pagal jūsų naudojamą planą, suteikiamas ne kalendoriniam mėnesiui, o 30 dienų laikotarpiui nuo tos dienos, kada pradėjote naudotis paslauga. T. y., jeigu jūs užsakėte planą kovo 14 dieną, kito apskaitos mėnesio pradžia bus balandžio 14 diena. 

Jei naudojate planą „Profesionalams“ arba „Verslui“, vis tiek galėsite pasirašyti dokumentus ir pasiekę parašų limitą. Kiekvienas papildomas parašas plano „Profesionalams“ naudotojams kainuos 0,40 Eur + PVM (už parašus, sukurtus su Lietuvos, Latvijos, Estijos eID priemonėmis), plano „Verslui“ naudotojams 0,30 Eur + PVM (už parašus, sukurtus Lietuvos, Latvijos, Estijos eID priemonėmis). Parašo kaina kitose šalyse.

Plano „Organizacijoms“ naudotojams papildomų parašų kaina 0,30 Eur + PVM (už parašus, sukurtus su Lietuvos, Latvijos, Estijos eID priemonėmis). Parašo kaina kitose šalyse.

Pastaba: už visus kitų šalių parašus (sukurtus ne su Lietuvos, Latvijos, Estijos eID priemonėmis) visada bus taikomas papildomas mokestis, net jei neviršysite plano suteikiamų parašų limito.

Patikrinti, kiek liko nepanaudotų parašų

1. Prisijunkite prie portalo ir paspauskite nustatymų mygtuką arba paspauskite ant savo vardo dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu ir spauskite „Nustatymai“.

arba

2.  Atverkite skiltį „Planai“.

Čia matysite, kiek parašų išnaudojote ir kada bus kito apskaitos mėnesio pradžia. 


Kaip patikrinti kiek parašų išnaudojote, jei esate mokamo plano naudotojas
Pastaba: turite būti pagrindinis paskyros administratorius ar administratorius, kad galėtumėte matyti šią informaciją.
3. Sekite žingsnį nr. 1, kad patektumėte į skiltį „Nustatymai“.
4. Pasirinkite skiltį „Naudotojai“. Čia matysite kiek parašų panaudojo jūsų įmonės paskyros naudotojai.
5. Norėdami patikrinti kada bus kito mėnesio apskaitos pradžia, pasirinkite skiltį „Planai“. 

Kas moka už parašus, dokumentą pasirašant dviems ir daugiau šalių?
Jeigu dokumento savininkas yra mokamo plano naudotojas (turi įmonės naudotojo, pagrindinio įmonės administratoriaus ar administratoriaus paskyrą), tai šis naudotojas ir bus apmokestinamas už visų šalių parašus.
Jeigu dokumento savininkas yra nemokamos paskyros naudotojas, kiekviena pasirašanti šalis tampa finansiškai atsakinga už savo parašus: nemokamos paskyros naudotojui parašas bus įskaičiuojamas į jo penkių parašų per mėnesį kvotą, o mokamo plano naudotojui į jo mėnesinę parašų kvotą, kuri priklauso nuo turimo plano. 

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite