Papildomų naudotojų ar parašų įsigijimas

Jeigu esate nemokamos paskyros naudotojas ir jums prireikė daugiau parašų, bet kuriuo metu galite užsiprenumeruoti mokamą planą (individualiam naudojimui rekomenduojame planą „Profesionalams“, komandoms - planą „Verslui“). Jeigu turite įsigiję planą „Verslui“ ir norite pakviesti kolegas prisijungti prie jūsų, tam galite įsigyti papildomų naudotojų.

Įsigyti papildomų naudotojų paskyrų (galioja su planu „Verslui“)

1. Prisijunkite prie portalo ir paspauskite nustatymų mygtuką arba paspauskite ant lentelės su jūsų vardu ar įmonės pavadinimu dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu ir spauskite „Nustatymai“.

arba

2. Atverkite skiltį „Planai“.

3. Ties jūsų plano informacija spustelėkite nuorodą „Padidinti paskyrų limitą“.

4. Nurodykite reikiamą naudotojų paskyrų skaičių. 

5. Peržiūrėkite ar užsakymo informacija nurodyta teisingai (įsitikinkite, jog pasirinktas reikiamas naudotojų skaičius, pateikta teisinga mokėtojo informacija ir kt.). Įsitikinus, jog visa informacija yra teisinga, patvirtinkite pirkimo veiksmą spustelėjus „Saugus atsiskaitymas“.

6. Būsite apmokestinti atitinkama suma, priklausomai nuo įsigytų papildomų naudotojų skaičiaus. Mokestis už papildomas naudotojų paskyras apskaičiuojamas atitinkamai už laikotarpį nuo papildomų paskyrų užsakymo dienos iki plano galiojimo laiko pabaigos ir išrašoma atskira sąskaita faktūra. Po plano prenumeratos galiojimo laiko atsinaujinimo, mokestis už naudotojus įtraukiamas į bendrą sąskaitą.


Įsigyti papildomų parašų

7. Jeigu jau esate įsigiję mokamą planą ir viršijote savo plane nurodytų parašų kiekį, portale galėsite netrikdomai toliau pasirašinėti, o mokestis už papildomus parašus bus įtrauktas į artimiausią sąskaitą.

8. Nemokamo plano naudotojai papildomų parašų gali įsigyti tik įsigydami vieną iš siūlomų mokamų planų.


Kas moka už parašus, dokumentą pasirašant dviems ir daugiau šalių?

Jeigu dokumento savininkas yra mokamo plano naudotojas (turi įmonės naudotojo, pagrindinio įmonės administratoriaus ar administratoriaus paskyrą), tai šis naudotojas ir bus apmokestinamas už visų šalių parašus.

Jeigu dokumento savininkas yra nemokamos paskyros naudotojas, kiekviena pasirašanti šalis tampa finansiškai atsakinga už savo parašus: nemokamos paskyros naudotojui parašas bus įskaičiuojamas į jo penkių parašų per mėnesį kvotą, o mokamo plano naudotojui į jo mėnesinę parašų kvotą, kuri priklauso nuo turimo plano. 

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite