Papildomų naudotojų ar parašų įsigijimas

Jeigu esate nemokamos paskyros naudotojas ir jums prireikė daugiau parašų (planas „Profesionalams“) arba norite pakviesti kolegas prisijungti prie jūsų „Dokobit“ portale (planas „Verslui“), bet kuriuo metu tam galite užsiprenumeruoti mokamą planą. Jeigu jau turite įsigiję planą „Verslui“ ir turite pagrindinio administratoriaus paskyrą, galite įsigyti ir reikiamą skaičių papildomų naudotojų.

Įsigyti papildomų naudotojų (galioja su planu „Verslui“)

1. Prisijunkite prie portalo ir paspauskite nustatymų mygtuką arba paspauskite ant savo vardo dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu ir spauskite „Nustatymai“.

arba

2. Atverkite skiltį „Planai“.

3. Ties jūsų plano informacija spustelėkite nuorodą „Padidinti paskyrų limitą“.

4. Slankiklio pagalba pasirinkite reikiamą naudotojų skaičių. 

5. Užpildykite mokėjimui reikalingą informaciją. Įveskite įmonės rekvizitus, jeigu sąskaita turi būti išrašyta įmonei ir spauskite „Pirkti“.

6. Būsite apmokestinti atitinkama suma, priklausomai nuo įsigytų papildomų naudotojų skaičiaus, kuri bus apskaičiuota iki jūsų plano galiojimo pabaigos. Po plano prenumeratos galiojimo laiko atsinaujinimo, mokestis už naudotojus bus įtrauktas į bendrą sąskaitą.


Įsigyti papildomų parašų

7. Jeigu jau esate įsigiję mokamą planą ir viršijote savo plane nurodytų parašų kiekį, portale galėsite netrikdomai toliau pasirašinėti, o mokestis už papildomus parašus bus įtrauktas į artimiausią sąskaitą.

8. Nemokamo plano naudotojai papildomų parašų gali įsigyti tik įsigydami vieną iš siūlomų mokamų planų.


Kas moka už parašus, dokumentą pasirašant dviems ir daugiau šalių?

Jeigu dokumento savininkas yra mokamo plano naudotojas (turi įmonės naudotojo, pagrindinio įmonės administratoriaus ar administratoriaus paskyrą), tai šis naudotojas ir bus apmokestinamas už visų šalių parašus.

Jeigu dokumento savininkas yra nemokamos paskyros naudotojas, kiekviena pasirašanti šalis tampa finansiškai atsakinga už savo parašus: nemokamos paskyros naudotojui parašas bus įskaičiuojamas į jo penkių parašų per mėnesį kvotą, o mokamo plano naudotojui į jo mėnesinę parašų kvotą, kuri priklauso nuo turimo plano. 

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite