Mokamo plano prenumerata

Kad galėtumėte pasirašyti daugiau dokumentų, tapti įmonės paskyros administratoriumi ir pakviesti kolegas prisijungti prie įmonės paskyros, bet kuriuo metu tam galite užsiprenumeruoti mokamą planą.

Jeigu dirbate vienas, tinkamiausias jums būtų planas „Profesionalams“, komandoms - planas „Verslui“, o jeigu planuojate turėti daugiau nei 20 naudotojų portale, susisiekite su mumis dėl specialaus plano „Organizacijoms“ pasiūlymo.

Užsiprenumeruoti mokamą planą

1. Prisijunkite prie portalo ir spustelėkite nuorodą „Įsigyti planą“.

2. Pasirinkite reikiamą planą.

3. Pasirinkite apmokėjimo būdą - mėnesinį arba metinį. Pasirinkus metinį apmokėjimą yra suteikiama nuolaida.

4. Pasirinkę  planą „Verslui“, slankiklio pagalba galėsite pasirinkti ir reikiamą naudotojų skaičių. 

5. Peržiūrėkite užsakymo informaciją ir spustelėkite „Užsakyti“.

6. Pasirinkite ar mokėtojas yra fizinis ar juridinis asmuo ir užpildykite laukelius.

7. Jeigu pasirinkote mėnesinio apmokėjimo būdą, įveskite savo mokėjimo kortelės duomenis.

8. Peržiūrėkite savo užsakymo informaciją ir spustelėkite „Pirkti“.

9. Mokėjimo suma bus iš karto nuskaičiuota, o jums į nurodytą el. pašto adresą atsiųsta sąskaita-faktūra.  Pastaba: mokėjimo suma bus nuskaičiuojama kiekvieną mėnesį, kol nenutrauksite plano prenumeratos.

10. Jeigu pasirinkote metinį apmokėjimo būdą, galite pasirinkti ar apmokėsite kortele ar pavedimu.

11. Jeigu pasirinkote mokėti kortele, suveskite kortelės duomenis, peržiūrėkite užsakymo informaciją ir spustelėkite „Pirkti“.

12. Mokėjimo suma bus iš karto nuskaičiuota, o jums į nurodytą el. pašto adresą atsiųsta sąskaita-faktūra.  Pastaba: mokėjimo suma bus nuskaičiuojama kiekvienais metais, kol nenutrauksite plano prenumeratos.

13. Jeigu pasirinkote mokėti bankiniu pavedimu, peržiūrėkite užsakymo informaciją ir spustelėkite „Pirkti“.

14. Į jūsų nurodytą el. pašto adresą bus atsiųsta sąskaita-faktūra, kurios apmokėjimą reikės atlikti per 30 kalendorinių dienų.

15. Jeigu jau turite įsigiję mokamą planą ir norėtumėte jį pakeisti (pvz.: vietoje plano „Profesionalams“ norėtumėte įsigyti planą „Verslui“), susisiekite ir mes jums padėsime tai padaryti.

16. Jeigu planuojate turėti didesnę nei 20 naudotojų komandą, taip pat susisiekite ir mes jums pateiksime plano „Organizacijoms“ pasiūlymą.


Kas moka už parašus, dokumentą pasirašant dviems ir daugiau šalių?

Jeigu dokumento savininkas yra mokamo plano naudotojas (turi įmonės naudotojo, pagrindinio įmonės administratoriaus ar administratoriaus paskyrą), tai šis naudotojas ir bus apmokestinamas už visų šalių parašus.

Jeigu dokumento savininkas yra nemokamos paskyros naudotojas, kiekviena pasirašanti šalis tampa finansiškai atsakinga už savo parašus: nemokamos paskyros naudotojui parašas bus įskaičiuojamas į jo penkių parašų per mėnesį kvotą, o mokamo plano naudotojui į jo mėnesinę parašų kvotą, kuri priklauso nuo turimo plano. 

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite