Mokamo plano prenumerata

Norėdami pasirašyti daugiau dokumentų, bet kuriuo metu galite užsiprenumeruoti mokamą planą. Jūs taip pat galite tapti įmonės paskyros administratoriumi ir pakviesti kolegas prisijungti prie įmonės paskyros.

Individualiam naudojimui būtų tinkamiausias planas „Profesionalams“, tuo tarpu nedidelėms komandoms rekomenduojame planą „Verslui“. Jeigu planuojate turėti daugiau nei 20 naudotojų portale, susisiekite su mumis dėl specialaus plano „Organizacijoms“ pasiūlymo.

Užsiprenumeruoti mokamą planą

1. Prisijunkite prie portalo ir spustelėkite mygtuką „Įsigyti planą“.

Arba galite atverti nustatymus, pasirinkti skiltį „Planai“ ir spustelėti mygtuką „Keisti planą“, esantį „Apžvalgoje“.

2. Pasirinkite reikiamą planą ir spustelėkite ant laukelio „Užsisakyti dabar“.

3. Pasirinkę planą „Verslui“, galėsite nurodyti norimą įsigyti naudotojų paskyrų skaičių. Šį planą galite įsigyti tik sau (tokiu atveju, naudotojų skaičių reikėtų nurodyti „1“), arba įsigyti daugiau naudotojų paskyrų, už kurias būsite apmokestinami papildomai. Viso galėsite įsigyti iki 20-ties naudotojų paskyrų. Galutinė suma priklausys nuo nurodyto paskyrų skaičiaus bei pasirinkto mokėjimo periodo (metinio arba mėnesinio). 

4. Pasirinkite mokėjimo periodą. Galėsite pasirinkti metinį arba mėnesinį mokėjimo periodą. Pasirinkus metinį apmokėjimą, bus pritaikyta nuolaida.

5. Pasirinkite mokėjimo būdą. Pastaba: mokėjimas bankiniu pavedimu galimas tik pasirinkus metinį planą.

6. Jeigu pasirinkote mėnesinį apmokėjimo periodą, įveskite savo mokėjimo kortelės duomenis.

7. Pasirinkite ar mokėtojas yra fizinis ar juridinis asmuo ir užpildykite mokėtojo informaciją. Čia pateikta informacija bus nurodyta sąskaitoje faktūroje.

8. Peržiūrėkite savo užsakymo informaciją, perskaitykite ir sutikite su „Dokobit“ paslaugų teikimo sąlygomis ir spustelėkite „Saugus atsiskaitymas“.

9. Mokėjimo suma bus iš karto nuskaičiuota ir į jūsų nurodytą el. pašto adresą atsiųsta sąskaita faktūra. Pastaba: mokėjimo suma bus nuskaičiuojama kiekvieną mėnesį, kol nenutrauksite plano prenumeratos.

10. Jeigu pasirinkote metinį apmokėjimo būdą, galėsite pasirinkti ar apmokėsite kortele, ar pavedimu.

11. Jeigu pasirinkote mokėti kortele, suveskite kortelės duomenis, peržiūrėkite užsakymo informaciją ir spustelėkite „Saugus atsiskaitymas“.

12. Mokėjimo suma bus iš karto nuskaičiuota ir į jūsų nurodytą el. pašto adresą atsiųsta sąskaita faktūra. Pastaba: mokėjimo suma bus nuskaičiuojama kiekvienais metais, kol nenutrauksite plano prenumeratos.

13. Jeigu pasirinkote mokėti bankiniu pavedimu, peržiūrėkite užsakymo informaciją ir spustelėkite „Saugus atsiskaitymas“.

14. Į jūsų nurodytą el. pašto adresą bus atsiųsta sąskaita faktūra, kurios apmokėjimą reikės atlikti per 30 kalendorinių dienų.

15. Jeigu jau turite įsigiję mokamą planą ir norėtumėte jį pakeisti (pvz., vietoje plano „Profesionalams“ norėtumėte įsigyti planą „Verslui“), tą galite padaryti savo paskyros nustatymuose, skiltyje „Planai“, spustelėjus ant laukelio „Keisti planą“.

16. Jeigu planuojate turėti didesnę nei 20 naudotojų komandą, susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime plano „Organizacijoms“ pasiūlymą.


Kas moka už parašus, dokumentą pasirašant dviems ir daugiau šalių?

Jeigu dokumento savininkas yra mokamo plano naudotojas (turi įmonės naudotojo, pagrindinio įmonės administratoriaus ar administratoriaus paskyrą), tai šis naudotojas ir bus apmokestinamas už visų šalių parašus.

Jeigu dokumento savininkas yra nemokamos paskyros naudotojas, kiekviena pasirašanti šalis tampa finansiškai atsakinga už savo parašus: nemokamos paskyros naudotojui parašas bus įskaičiuojamas į jo penkių parašų per mėnesį kvotą, o mokamo plano naudotojui į jo mėnesinę parašų kvotą, kuri priklauso nuo turimo plano. 

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite