Kaip ištrinti įkeltą dokumentą?

Dokumentus, kurių jums nebereikia ir nebenaudosite, iš savo paskyros galite ištrinti bet kuriuo metu. Jeigu esate dokumento savininkas ar naudotojas, turintis atitinkamas dokumento valdymo teises, jūs taip pat galite ištrinti dokumentą iš pakviestųjų pasirašyti ar peržiūrėti dokumentą asmenų paskyrų, jeigu jie dar nepasirašė dokumento.

Šiame straipsnyje:
Ištrinti dokumentą kurio dar nepasirašė kitos šalys

1. Atverkite norimą ištrinti dokumentą.

2. Įrankių juostoje spustelėkite mygtuką „Šalinti“.

3. Jei dokumento, kuriuo pasidalinote, dar nėra pasirašiusios kitos šalys, galite jį ištrinti tik sau arba pašalinti visiems dalyviams. Jei dokumentą norite pašalinti tik iš savo paskyros, paspauskite ant laukelio „Šalinti tik man“.

4. Patvirtinkite veiksmą, paspausdami ant laukelio „Šalinti“.

Pastaba: Dokumentas bus pašalintas iš jūsų paskyros, tačiau gali likti prieinamas bei pasirašomas kitų dalyvių. Šis veiksmas yra negrįžtamas ir neatkuriamas.

5. Jei norite dokumentus ištrinti visiems dalyviams, paspauskite ant laukelio „Šalinti visiems”.

6. Patvirtinkite veiksmą, paspausdami mygtuką „Šalinti visiems”.

Pastaba: pasirinktas dokumentas bus pašalintas visiems dalyviams. Šis veiksmas yra negrįžtamas ir neatkuriamas.


Ištrinti dokumentą, kurį jau pasirašė kitos šalys

7. Jei kitos pasirašymo procese dalyvaujančios šalys jau pasirašė dokumentą, jį ištrinti galėsite tik iš savo paskyros. Sekite 1 ir 2 žingsnius ir paspauskite ant laukelio „Šalinti tik man”.

8. Patvirtinkite veiksmą, paspausdami ant mygtuko „Šalinti”.

Pastaba: Dokumentas bus pašalintas iš jūsų paskyros, tačiau gali likti prieinamas kitiems dalyviams. Šis veiksmas yra negrįžtamas ir neatkuriamas.

9. Jeigu keletas pakviestųjų pasirašyti asmenų dokumentą jau pasirašė, o jūs norėtumėte pašalinti prieigą kitiems, dar nepasirašiusiems asmenims, spustelėkite „...“ mygtuką šalia asmens vardo ir paspauskite ant laukelio „Pašalinti dalyvį“ skyriuje nr. 3 „Dalyviai“.


Ištrinti keletą dokumentų vienu metu

10. Norint ištrinti keletą dokumentų vienu metu, dokumentų sąrašo puslapyje, pasirinkite norimus ištrinti dokumentus ir paspauskite ant mygtuko „Šalinti”.

11. Jei pasirinktus dokumentus yra pasirašiusios visos šalys, juos galėsite ištrinti tik iš savo paskyros. Norėdami atlikti šį veiksmą, paspauskite ant laukelio „Šalinti tik man".

12. Patvirtinkite veiksmą pakartotinai paspausdami ant mygtuko „Šalinti tik man”.

13. Jei dalies ar visų dokumentų dar nėra pasirašiusios visos šalys, turėsite galimybę pasirinkti ištrinti dokumentų grupę tik sau arba pašalinti ją visiems dalyviams.

14. Jei norimoje ištrinti dokumentų grupėje yra dokumentų kuriuos jau yra pasirašiusios kitos šalys, galėsite matyti informaciją kurie dokumentai bus ištrinti jums ir kitiems dalyviams, o kurie išliks prieinami daliai dalyvių, bet bus ištrinti iš jūsų paskyros.

Pastaba: Dokumento pašalinimas yra negrįžtamas ir neatkuriamas veiksmas.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite