Kaip ištrinti įkeltą dokumentą?

Nebereikalingus dokumentus iš savo paskyros galite bet kada perkelti į šiukšliadėžę. Jei esate dokumento savininkas arba turite prieigos ir dokumentų tvarkymo teises, taip pat galite ištrinti dokumentus iš kitų pakviestų dalyvių paskyrų, jeigu jie dar nepasirašė.

Pastaba: Dokumentus į šiukšliadėžę galite perkelti tik tuo atveju, jei juos ištrinate tik sau. Jei ištrinsite dokumentą visiems dalyviams, jis bus ištrintas visam laikui, šis veiksmas yra negrįžtamas ir neatkuriamas.

Šiame straipsnyje:
Ištrinti dokumentą kurio dar nepasirašė kitos šalys

1. Atverkite norimą ištrinti dokumentą.

2. Įrankių juostoje spustelėkite mygtuką „Šalinti“.

3. Jei dokumento dar nėra pasirašiusios kitos šalys, galite jį ištrinti tik sau arba pašalinti visiems dalyviams. Jei dokumentą norite pašalinti tik iš savo paskyros, paspauskite ant laukelio „Šalinti tik man“.

4. Patvirtinkite veiksmą, paspausdami „Perkelti į šiukšliadėžę“.

Pastaba: Dokumentas bus pašalintas iš jūsų paskyros, tačiau gali likti prieinamas bei pasirašomas kitų dalyvių. Šis veiksmas yra negrįžtamas ir neatkuriamas.

Pastaba: Jei ištrinsite dokumentą tik sau, vis tiek galėsite ji peržiūrėti ir atkurti jį iš šiukšliadėžės. Dokumentai, kurie būna šiukšliadėžėje ilgiau nei 30 dienų, yra automatiškai ištrinami.

5. Jei norite dokumentus ištrinti visiems dalyviams, paspauskite ant laukelio „Šalinti visiems”.

6. Patvirtinkite veiksmą, paspausdami mygtuką „Šalinti visiems”.

Pastaba: pasirinktas dokumentas bus pašalintas visiems dalyviams. Šis veiksmas yra negrįžtamas ir neatkuriamas.


Ištrinti dokumentą, kurį jau pasirašė kitos šalys

7. Jei kitos pasirašymo procese dalyvaujančios šalys jau pasirašė dokumentą, jį ištrinti galėsite tik iš savo paskyros. Sekite 1 ir 2 žingsnius ir paspauskite ant laukelio „Šalinti tik man”.

8. Patvirtinkite veiksmą, paspausdami ant mygtuko „Perkelti į šiukšliadėžę”.

Pastaba: Dokumentas bus pašalintas iš jūsų paskyros, bet jis vis tiek gali būti matomas ir pasiekiamas kitiems dalyviams. Galite peržiūrėti ir atkurti dokumentą iš šiukšliadėžės per 30 dienų.

9. Jeigu keletas pakviestųjų pasirašyti asmenų dokumentą jau pasirašė, o jūs norėtumėte pašalinti prieigą kitiems, dar nepasirašiusiems asmenims, spustelėkite „⋯“ mygtuką šalia asmens vardo ir paspauskite ant laukelio „Pašalinti dalyvį“ (skyriuje nr.3 „Dalyviai“).


Ištrinti keletą dokumentų vienu metu

10. Norint ištrinti keletą dokumentų vienu metu, dokumentų sąrašo puslapyje, pasirinkite norimus ištrinti dokumentus ir paspauskite ant mygtuko „Šalinti”.

11. Jei pasirinktus dokumentus yra pasirašiusios visos šalys, juos galėsite ištrinti tik iš savo paskyros. Norėdami atlikti šį veiksmą, paspauskite ant laukelio „Šalinti tik man".

12. Patvirtinkite veiksmą paspausdami ant mygtuko „Perkelti į šiukšliadėžę”.

13. Jei dalies ar visų dokumentų dar nėra pasirašiusios visos šalys, turėsite galimybę pasirinkti ištrinti dokumentų grupę tik sau arba pašalinti ją visiems dalyviams.

14. Jei norimoje ištrinti dokumentų grupėje yra dokumentų kuriuos jau yra pasirašiusios kitos šalys, galėsite matyti informaciją kurie dokumentai bus ištrinti jums ir kitiems dalyviams, o kurie išliks prieinami daliai dalyvių, bet bus ištrinti iš jūsų paskyros.

Pastaba: Dokumento pašalinimas yra negrįžtamas ir neatkuriamas veiksmas.


Atkurti dokumentą iš šiukšliadėžės

Jei ištrinsite dokumentą tik sau, vis tiek galėsite peržiūrėti ir atkurti dokumentą iš šiukšliadėžės. Dokumentai, kurie buvo šiukšliadėžės ilgiau nei 30 dienų, bus automatiškai ištrinti.

15. Spustelėkite ant savo vardo, kad būtų rodomas išskleidžiamas meniu ir pasirinkite „Šiukšliadėžė“.

16. Pasirinkite dokumentą, kurį norite atkurti, ir spustelėkite „⋯“ šalia dokumento pavadinimo.

17. Spustelėkite „Atkurti“.

18. Patvirtinkite veiksmą spustelėdami „Atkurti“.


Atkurti keletą dokumentų iš šiukšliadėžės

19. Norėdami atkurti kelis dokumentus, „Šiukšliadėžė“ puslapyje pasirinkite norimus atkurti dokumentus ir spustelėkite mygtuką „Atkurti“.

20. Patvirtinkite veiksmą spustelėdami „Atkurti“.


Visam laikui ištrinti dokumentą iš šiukšliadėžės

21. Paspauskite ant savo vardo, kad būtų rodomas išskleidžiamas meniu ir pasirinkite „Šiukšliadėžė“.

22. Pasirinkite dokumentą, kurį norite atkurti, ir spustelėkite „⋯“ šalia dokumento pavadinimo. 

23. Pasirinkite „Ištrinti visam laikui“.

Pastaba: Dokumento pašalinimas yra negrįžtamas ir neatkuriamas veiksmas.

24. Patvirtinkite veiksmą spustelėdami „Šalinti“.

25. Jei norite ištrinti visus dokumentus iš šiukšliadėžės, spustelėkite mygtuką „Išvalyti šiukšliadėžę“, esantį virš paieškos juostos.

26. Patvirtinkite veiksmą spustelėdami „Išvalyti“.


Visam laikui ištrinti keletą dokumentų iš šiukšliadėžės

27. Norėdami ištrinti kelis dokumentus iš šiukšliadėžės, „Šiukšliadėžė“ puslapyje pasirinkite norimus ištrinti dokumentus ir spustelėkite mygtuką „Ištrinti visam laikui“.

28. Patvirtinkite veiksmą spustelėdami „Šalinti“.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite