Kaip pridėti naudotoją prie įmonės paskyros?

Pagrindinis įmonės paskyros administratorius ar administratoriai, kuriems ši teisė buvo suteikta, turi galimybę pridėti papildomus naudotojus prie įmonės paskyros. Galite pakviesti naudotoją prisijungti prie įmonės paskyros tiek jei šis dar nėra užregistravęs paskyros „Dokobit“ portale, tiek šiam jau turint paskyrą.

Pastaba: galėsite pridėti tiek naudotojų, kiek naudotojų paskyrų esate įsigiję.

Pastaba: kadangi bet kuris asmuo gali turėti vieną nemokamą paskyrą „Dokobit“ portale, naudotojams visuomet rekomenduojame atskirti asmeninę ir darbinę paskyras. Įmonės el. pašto adresą geriau naudoti įmonės naudotojo paskyrai, asmeninį el. pašto adresą - asmeninei paskyrai. Taip pat rekomenduojame papildomai informuoti naudotojus, jog šie įmonės paskyroje nesaugotų asmeninių dokumentų, kadangi tiek pačią paskyrą, tiek joje esančius dokumentus bet kuriuo metu gali valdyti bei pašalinti pagrindinis įmonės paskyros administratorius ar administratoriai.

Sukurti įmonės naudotoją

1. Prisijunkite prie portalo ir paspauskite nustatymų mygtuką arba paspauskite ant lentelės su jūsų vardu (ar įmonės pavadinimu) dešiniajame viršutiniame kampe, kad išsiskleistų meniu ir spauskite „Nustatymai“.

arba

2. Atverkite skiltį „Naudotojai“. 

3. Spustelėkite „Kurti naują naudotoją“.

4. Užpildykite laukelius, „Vardas“, „Pavardė“ bei „El. pašto adresas“. Šie laukeliai yra privalomi.

5. Naudotojo kūrimo metu taip pat yra sukuriamas ir jo kontaktas. Pasirinkite ar norite adresatą bendrinti visoje organizacijoje paspausdami tam skirtą varnelę.

6. Naujai sukurtas naudotojas gaus el. pašto pranešimą, jog jam buvo sukurta paskyra. Naudotojui reikės prisijungti prie portalo ir patvirtinti savo el. pašto adresą.

7.  Kai el. pašto adresas bus patvirtintas, šis naudotojas iš karto taps įmonės naudotoju.


Pakviesti naudotoją prisijungti prie įmonės paskyros

8. Jeigu naudotojas, kurį norite pakviesti prisijungti prie įmonės, jau yra susikūręs paskyrą portale su tokiu el. pašto adresu, tuomet ekrane bus matomas apie tai informuojantis pranešimas.

9. Paspauskite ant nuorodos, norėdami pakviesti naudotoją prisijungti prie įmonės.

10. Šis naudotojas gaus pranešimą į savo el. pašto adresą, kad yra kviečiamas prisijungti prie įmonės paskyros. Naudotojas, prisijungęs prie portalo ir priėmęs pakvietimą, sutiks, jog nuo šiol jo paskyros valdytojas (įmonės pagrindinis administratorius) pilnai galės kontroliuoti jo paskyrą (peržiūrėti dokumentus, ištrinti ar blokuoti paskyrą).

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite