„Google Chrome“ naršyklės plėtinio ir el. parašo tvarkyklės diegimo instrukcija „Linux“ sistemos naudotojams

Čia pateikiama „Dokobit“ plėtinio „Google Chrome“ naršyklei bei el. parašo tvarkyklės diegimo instrukcija „Linux“ sistemos naudotojams.

Plėtinio diegimas

1. Parsisiųskite „Google Chrome“ plėtinį, su kuriuo galėsite el. parašu pasirašyti dokumentus ir patvirtinti savo tapatybę įvairiose el. paslaugose iš čia

2. Atverkite persisiųstą failą ir įdiekite programą. Diegimo programą reikia paleisti naudojant kompiuterio administratoriaus teises.

3. Sėkmingai įdiegus plėtinį, naršyklė bus automatiškai paleista iš naujo ir atsivers „Dokobit“ plėtinio saugumo langas. Įgalinkite jį spustelėdami „Add extension“.

4. „Dokobit“ sistema patikrins, ar programinė įranga sėkmingai paruošta darbui. Jeigu tinklalapis neatsivers automatiškai ar buvo perjungtas langas, jūs galite tai padaryti čia

5. Jeigu gaunate pranešimą „Programinė įranga paruošta naudojimui“, galite sėkmingai pradėti naudotis „Dokobit“ portalu.

6. Jeigu „Dokobit“ plėtinys nėra randamas, pirmiausia rekomenduojama patikrinti naršyklės plėtinių sąrašą. Atverkite „Chrome“ naršyklės meniu ir pasirinkite „More Tools“, o tada „Extensions“.

7. Jeigu plėtinys yra sąraše, įgalinkite jį paslinkdami mygtuką.

8. Jeigu nerandate „Dokobit“ plėtinio sąraše, prisidėkite jį apsilankę Google Chrome internetinėje parduotuvėje. Atvėrę nuorodą spustelėkite „Pridėt į Chrome“.

9. Pranešimo lange spustelėkite "Add extension".


El. parašo tvarkyklių diegimas

10. Jeigu tikrindami sistemą, gaunate žemiau pavaizduotą pranešimą, tai reiškia, jog jums reikia įsidiegti el. parašo laikmenos tvarkyklę.

11. Kortelių ir kriptografinių USB laikmenų tvarkykles galite rasti čia arba sistemos tikrinimo puslapyje paslinkite žemyn. Pasirinkite šalį, išdavusią jūsų eID, pasirinkite laikmenos rūšį ir spustelėkite „Atsisiųsti“.

12. Po diegimo paleiskite naršyklę iš naujo ir galėsite pradėti naudotis „Dokobit“ portalu.

13. Jeigu sistemos tikrinimo metu gaunamas pranešimas, jog trūksta el. parašo tvarkyklių, įdiekite tvarkyklę iš naujo. Svarbu: diegimui reikalingos kompiuterio administratoriaus teisės.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite