„Microsoft Edge“ naršyklės plėtinio ir el. parašo tvarkyklės diegimo instrukcija „Windows“ sistemos naudotojams

Čia pateikiama „Dokobit“ plėtinio „Microsoft Edge“ naršyklei bei el. parašo tvarkyklės diegimo instrukcija „Windows“ sistemos naudotojams.

Plėtinio diegimas

1. Parsisiųskite „Microsoft Edge“ plėtinį, su kuriuo galėsite el. parašu pasirašyti dokumentus ir patvirtinti savo tapatybę įvairiose el. paslaugose iš čia.

2. Jūs būsite nukreipti į „Microsoft Store“ internetinę parduotuvę. Spustelėkite „Get“ mygtuką plėtiniui parsisiųsti ir įsidiegti.

3. Po sėkmingo plėtinio diegimo, būsite nukreipti į sistemos tikrinimo puslapį. Jį taip pat galite pasiekti čia.

4. Jeigu gaunate pranešimą „Programinė įranga paruošta naudojimui“, galite sėkmingai pradėti naudotis „Dokobit“ portalu.

5. Jeigu nebuvo gautas pranešimas apie naujo plėtinio įdiegimą, pasitikrinkite ar plėtinys yra jūsų naršyklės plėtinių sąraše. Spustelėkite „Meniu“ mygtuką dešiniajame viršutiniame kampe ir pasirinkite „Extensions“.

6. Jeigu plėtinys matomas, kaip išjungtas, įgalinkite jį spausdami „Off“ mygtuką, kad jis pasikeistų į „On“.

7. Jeigu nerandate plėtinio naršyklės plėtinių sąraše, pakartokite diegimo procesą iš naujo nuo čia aprašyto pirmojo žingsnio.


El. parašo tvarkyklių diegimas

8. Jeigu tikrindami sistemą, gaunate žemiau pavaizduotą pranešimą, tai reiškia, jog jums reikia įsidiegti el. parašo laikmenos tvarkyklę.

9. Kortelių ir kriptografinių USB laikmenų tvarkykles galite rasti čia arba sistemos tikrinimo puslapyje paslinkite žemyn. Pasirinkite šalį, išdavusią jūsų eID, pasirinkite laikmenos rūšį ir spustelėkite „Atsisiųsti“.

10. Po diegimo paleiskite naršyklę iš naujo ir galėsite pradėti naudotis „Dokobit“ portalu.

11. Jeigu sistemos tikrinimo metu gaunamas pranešimas, jog trūksta el. parašo tvarkyklių, įdiekite tvarkyklę iš naujo. Svarbu: diegimui reikalingos kompiuterio administratoriaus teisės.

Vis dar reikia pagalbos? Susisiekite Susisiekite